Logowanie do konta

Wyszukaj:

Partnerzy

Kursy walut:

Waluta
kupno
sprzedaż
EUR
4.197
4.4146
GBP
4.7927
5.0331
USD
3.7692
3.9573
Stan na dzień 2019-05-22 08:00:00

Wtyczka bankowości internetowej klientów korporacyjnych Instrukcja/konfiguracja

Płać kartą w internecie (usługa 3D-Secure)

Informacja
dla Posiadaczy kart płatniczych 


Wszystkie karty płatnicze wydawane w Banku Spółdzielczym w Dobrzycy objęte są nowym standardem bezpieczeństwa – 3D Secure. Usługa umożliwia dokonywanie płatności kartą przez Internet o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które Klient ustanawia podczas rejestracji karty w usłudze.

 Jak korzystać?

Rejestracja karty odbywa się jednokrotnie i można jej dokonać zarówno w trakcie płatności w sklepie internetowym lub za pośrednictwem dedykowanego formularza na stronie dostawcy usługi. Podczas rejestracji Klient proszony jest o podanie kilku informacji potwierdzających tożsamość oraz ustawienie osobistego hasła. Przy dokonywaniu kolejnej płatności przez Internet oprócz uzupełnienia danych karty wymagane będzie podanie ustalonego wcześniej hasła.

W przypadku kart Maestro, Visa Electron, Visa Electron "młodzieżowa" lub Visa Business Electron w procesie rejestracji wymagane jest podanie hasła tymczasowego przekazanego przez bank – w celu uzyskania hasła prosimy o kontakt z oddziałem banku. Następnie w trakcie rejestracji zostaniesz poproszony o ustanowienie własnego hasła do usługi, które będzie służyć do potwierdzania transakcji przy kolejnych zakupach przez Internet.

Odnośniki do rejestracji usługi przed dokonaniem płatności przez Internet:

  • Maestro - link
  • MasterCard Debit PayPass, MasterCard przedpłacona, MasterCard kredytowa, MasterCard charge - link
  • Visa Electron, Visa Electron “młodzieżowa”, Visa Business Electron - link
  • Visa Electron payWave, Visa Electron payWave “młodzieżowa”, Visa Business Electron payWave, Visa kredytowa, Visa charge - link

Uwaga: W przypadku nieokreślenia we wniosku kwoty płatności internetowych prosimy o przybycie do banku celem ustalenia limitu płatności przez internet.

Copyright © 2012 Bank Spółdzielczy w Dobrzycy | odwiedzin: 488097
realizacja: Intelis Media